Catering dietetyczny – jak wybrać najlepszy?

We współczesnych czasach każdy z nas chciałby spożywać zdrowe, zbilansowane i pełnowartościowe posiłki i jednocześnie nie spędzać żmudnych godzin w kuchni. W jaki sposób pogodzić wzrastające tempo życia z jednoczesnym dbaniem o własne zdrowie, ale również o kubki smakowe? Odpowiedź jest prosta – catering dietetyczny. Obecnie stał się on popularnym wyborem wielu osób, szczególnie tych, którzy cenią sobie swój czas. Jak jednak w gąszczu wielu ofert wybrać ten najlepszy?

Dieta pudełkowa – alternatywa dla gotowych posiłków

Obecnie dieta pudełkowa stanowi zdrową alternatywę dla gotowych i niekoniecznie pełnowartościowych posiłków, dlatego istotne jest, aby nie było ona tylko zbilansowana, ale i spełniała ona nasze potrzeby smakowe, jak i zdrowotne. Dlatego w wyborze cateringu dietetycznego powinniśmy się kierować przede wszystkim ofertą diet pudełkowych, proponowaną przez daną firmę. Powinna ona być szeroka i różnorodna, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z takich firm jest The Kitchen – Catering dietetyczny Łódź. Dieta pudełkowa Premium. Obecnie oferują oni swój catering mieszkańcom Łodzi, Warszawy oraz Poznania. Na ich stronie internetowej – the-kitchen.pl – znajduje się wykaz diet, które znajdują się w ich ofercie.


Sprawdź ofertę: Fast Meal (fastmeal.pl)


Najpowszechniejszym wyborem w ofercie The Kitchen jest dieta standard, która zawiera w sobie pełnowartościowe menu o różnym zapotrzebowaniu kalorycznym. Jest to świetny wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn o średnim poziomie aktywności fizycznej. Jeśli zależy nam na zrzuceniu wagi, ten catering dietetyczny oferuje nam dietę odchudzającą, bazującą na obniżonej kaloryczności, która pozwala na zrzucenie od 2 do 4 kg kilogramów miesięcznie. Oferta obejmuje również dwa warianty diety wegetariańskiej, posiłki dla sportowców, jak i osób, chcących cieszyć się pełnowartościowym jedzeniem w biurze. Dla osób ze specjalnymi potrzebami przeznaczone są diety ketogeniczne oraz te z niskim IG.

Catering okolicznościowy – rewolucja w przyjęciach domowych i imprezach firmowych

Wszelkie przyjęcia organizowane w zaciszu domowym lub w biurach, wiążą się z długimi i żmudnymi przygotowaniami dań w kuchni. Firma The Kitchen wychodzi temu naprzeciw, proponując świetną alternatywę, którą jest catering okolicznościowy. Każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie do konkretnej okazji, dlatego ich catering wyróżnia się na tle innych. Klient ma możliwość podania własnych preferencji żywnościowych, wskazania ewentualnych nietolerancji pokarmowych gości, przez co ma pewność, że przygotowane jadłospis będzie strzałem w dziesiątkę. Jedzenie jest dostarczane we wcześniej ustalony terminie, świeże i gotowe do spożycia. Indywidualnie skomponowany catering okolicznościowy jest przeznaczony zarówno dla przyjęć domowych, jak i imprez firmowych. Bez wątpienia jest to rewolucja w przygotowywaniu w tego typu przyjęciach, która zdecydowanie ułatwia przebieg ważnych dla nas wydarzeń. 

Jeśli wciąż nie jesteśmy pewni co do wyboru najlepszego cateringu dietetycznego, warto zastanowić się nad opcją dnia testowego. Catering dietetyczny kosztuje on jedynie 45 złotych i pozwala nam przekonać, iż właśnie ten catering jest dla nas najlepszym wyborem. Każdy z nas może zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na dany temat na stronie internetowej, a także poprzez bezpośredni kontakt. Jednak największym gwarantem najwyższej jakości usług są dobre opinie klientów, których The Kitchen nie brakuje. W przyszłości zapewne podziękujemy sobie za zaoszczędzony czas, a nasz organizm będzie wdzięczny za dostarczane zdrowe i zbilansowanego posiłki.

Related Posts