Letnia odzież robocza zgodna z wymogami HACCP

Kombinezon robotniczy jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów odzieży roboczej. Kombinezon roboczy może pełnić rolę dodatkowego i niezależnego elementu zestawu kombinezonów, będąc pełnoprawną alternatywą dla uniformu. Kombinezony te zostały zaprojektowane w celu zapewnienia ochrony przed ogólnymi zanieczyszczeniami w miejscu pracy i zapewnienia bezpieczeństwa pracowników. W tym celu dobierane są wymagane w pracy elementy materiałowe i konstrukcyjne modelu.

Kombinezon możesz kupić na dwa sposoby. Mogą być one produkowane w dużych ilościach w standardowych modelach i kolorach oraz dostarczane z magazynu producenta. Może być również zaprojektowany i wykonany na zamówienie, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta, w jego firmowym stylu.Stapol.pl oferuje obie opcje: szycie kombinezonów męskich i damskich w identyfikacji wizualnej firmy w ilościach hurtowych we własnych zakładach produkcyjnych, jak również dostawę standardowych modeli.

Kombinezon HACCP na lato

Kombinezony jako kombinezony są stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Zgodnie z konkretnymi wymaganiami, kombinezon profesjonalistów w różnych branżach ma swoje własne cechy charakterystyczne. W niektórych sektorach dres letni musi być odporny na wilgoć, w innych na elektryczność statyczną lub iskry. Głównym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze tego typu munduru jest tkanina.

Zazwyczaj stosuje się tkaniny naturalne (100% bawełna), mieszane (bawełna z dodatkiem syntetyku) lub syntetyczne (100% p/e). Każdy rodzaj tkaniny ma inne właściwości oddychalności i wytrzymałości.

Kombinezony mają za zadanie chronić pracowników przed żywiołami, dlatego materiał może mieć różne wykończenia: odprowadzające wilgoć, trudnopalne i inne. Ważna jest również gęstość. Do produkcji zestawów medycznych używane są tkaniny o gęstości 120-190gr, w warsztatach samochodowych kombinezony męskie są zwykle w zakresie 210-240gr, w przemyśle wytwórczym, budownictwo często wymaga gęstości do 400gr.

Pole działania również określa kolor. W przemyśle spożywczym używa się zazwyczaj białych zestawów, w przemyśle ciężkim ciemnych kombinezonów, a dla pracowników służb komunalnych tworzone są kombinezony z tkanin o kolorach sygnalizacyjnych.

W przypadku uniformów zimowych, kombinezony są dodatkowo ocieplane. Syntetyczny materiał izolacyjny jest bez wątpienia najbardziej poszukiwanym materiałem na mundury. Obecnie istnieje bardzo wiele wariantów takich izolatorów. Wyższa jakość próbek zapewnia prawdziwy komfort: mundur jest bardzo ciepły i jednocześnie lekki. Jest to fakt, który ma szczególne znaczenie dla pracowników na różnych szczeblach, od pracowników fizycznych po pracowników umysłowych. Utrzymują one pracowników w zdrowiu i zapewniają wysoki poziom wydajności.

Zamów odzież roboczą u producenta 

W Stapol.pl można kupić gotowe kombinezony letnie damskie i męskie, a także zamówić je w stylu korporacyjnym. Dział produkcji znajduje się w centrum Człuchowa. Wysokiej jakości materiały i akcesoria, profesjonalne szycie – kwestia zamówienia kombinezonów damskich i męskich dla Waszej firmy zostanie rozwiązana w najlepszy sposób!

Więcej dowiesz się ze strony firmowej Stapol o odzieży HAACP

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *