Nowa oferta materacy hotelowych – trzy zasadnicze elementy

Jeśli prowadzisz pensjonat, hotel czy dom wczasowy, na pewno zwracasz uwagę na podstawową inwestycję, jaką są łóżka. Większość placówek dysponuje kanapami lub łóżkami jednoosobowymi. Niemniej jest to przemijający standard. Należy zmierzać w stronę nowoczesności i tego, ze rozkładane spania będą zastępowane przez stelaże i łóżka. To tylko pozornie wysoki koszt.

Trwałość materacy a ich jakość

materace wysokoelastycze

Materace są niejednokrotnie dużo trwalsze niż kanapy czy wersalki. Materiał, jaki są wypełnione jest bardziej odpowiedni do spania i przez dłużej wytrzymuje ugniatanie i ciężar nie4 odkształcając się trwale. Kanapy po kilku latach użytkowania straszą wybojami i sterczącymi sprężynami, nie mówiąc o tym, ze skrzypią. Do niewygodnego spania klient już nie wróci, nawet jeśli w pokoju była lodówka i telewizor. Oraz ładny widok z okna. Jednak sen to jeden w podstawowych elementów po jakie gość przychodzi do hotelu czy pensjonatu.

Warto o tym pomyśleć, przy podejmowaniu najbliższej decyzji o wymianie mebli do spania. Materace przeznaczone dla hoteli cechują nieco inne parametry niż te, które kupowane sa przez klientów do własnych mieszkań. Materace do spania przeznaczone dla hoteli wykazują niezwykle dużą wytrzymałość. Wkład wykonany ze sprężyn bonelowych zapewnia zdrowy i relaksujący sen. Kieszonki amortyzują nawet bardzo duży ciężar. Materiał wierzchni użyty przy tych materacach wykonany został z niezwykle odpornej, trudnopalnej tkaniny. Dobrze jest też zdecydować się na nakładki ochronne na materac, które nie przepuszczają wilgoci, są tanie i łatwo je wyprać. A chronią materac przed zabrudzeniami i zniszczeniem.

Materace hotelowe wykazują stopień twardość optymalny dla każdego użytkownika, dzięki czemu idealnie sprawdzają się nie tylko w hotelach, ale i w kwaterach prywatnych. Materace dla hoteli są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, co wpłynie na dobre samopoczucie gości oraz komfort odpoczynku. To z kolei
przekłada się na dobrą opinię o usługach świadczonych przez hotel, pensjonat itp. I sprawi, że goście ponownie tu zajrzą. Warto inwestować w to, co najlepsze. Dlatego też opłaca się przetestować łóżka hotelowe dostępne na http://sembella.pl/produkty/lozka-hotelowe/

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *