Jaki prezent na 40 urodziny dla kobiety?

Czterdzieste urodziny to zawsze wyzwanie dla bliskich, przyjaciół, dalszych znajomych. Pojawia się pytanie, co kupić kobiecie kończącej czterdziestkę? Czego solenizantka pragnie najbardziej?

Z reguły osoby w tym wieku mają ugruntowaną pozycję pod względem materialnym. Warto zatem postawić nie tylko na upominki materialne, ale „usługi prezentowe” gwarantujące ciekawe, a co najważniejsze niezapomniane przeżycia. Poniżej znajduje się lista interesujących prezentów i usług przeznaczonych kobietom obchodzącym 40stkę.

Minimalistyczna lektura przy torebce

Kobietom pasjonującym się literaturą, ogólnie czytaniem poleca się czytniki elektroniczne, najlepiej marki Kindle lub ekonomiczne modele do 200 zł odczytujące wszystkie formaty e – książek. Czytnik bardzo ładnie wygląda, mieści się do torebki, nie wymaga specjalnej wiedzy technicznej podczas jego użytkowania. Koszty zakupu zamykają się w tym przypadku w graniach 1000 złotych (najlepszy produkt). Ekonomiczny czytnik kosztuje natomiast mniej więcej 200 – 300 złotych.

Bezcenne piękno w kategorii SPA

Ciekawy prezent na 40 urodziny to także wyjazd do hotelu SPA lub ogólnie placówki wyspecjalizowanej w usługach upiększających. Kobiety po czterdziestce dbają mocno o odmłodzenie, inwestują w zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologię, najlepsze zestawy kosmetyków naturalnych. Takie upominki są mile widziane. Większość placówek SPA pozwala wykupić specjalistyczne vouchery do użycia w dowolnym terminie.

Upominkowa podróż po świecie

Kobieta na poziomie 40 lat ma już stabilną sytuację zawodową, najczęściej partnera, odchowane dziecko. Niestety wiele kobiet przez dotychczasowe zarządzanie gospodarstwem domowym nie wyjeżdża na profesjonalnie zorganizowane wakacje. Warto zatem rozpatrzyć w gronie rodziny wykupienie rejsu statkiem dookoła świata lub po prostu wycieczki tematycznej po wielu międzynarodowych atrakcjach. Wycieczka to jeden z ciekawszych, chociaż droższych prezentów. Wzajemna zrzutka rodzinna powinna jednak rozwiązać natychmiast problem wysokich kosztów.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *