Charakterystyka minimalistycznych prezentów imieninowych

Na imieninach ludzie przede wszystkim chcą się bawić we wspólnym gronie. Nie jest to zbyt wielka okazja i często nie wymaga inwestycji w upominki. Te minimalistyczne robią jednak bardzo dobre wrażenie, wywołując fundamentalne cechy zasady wzajemności. W artykule poznasz charakterystykę najciekawszych, drobnych upominków imieninowych. To oczywiście luźne sugestie. Od ciebie ostatecznie zależy wykonanie tego typu inwestycji.

Cennik imieninowych upominków

Ceny prezentów na imieniny mieszczą się mniej więcej w przedziale od pięćdziesięciu do stu złotych. To racjonalna stawka, w której znajdziesz wiele interesujących pozycji. Uniwersalny upominek to etui na smartfona z profesjonalnie przygotowaną dedykacją, etui z filcu na laptopa bardzo przydatne podczas spotkań biznesowych. Na imieninach sprawdzają się także klasyczne upominki, chociażby karafka z winem, specjalistycznie zaprojektowana butelka na alkohol z unikalnym grawerem okolicznościowym, a także książki, słodycze, ręcznie wykonane bukiety kwiatów. Zaskakujący prezent na imieniny znajdziecie na tej stronie.

Prezent na imieniny zgodny z zainteresowaniami

Do zakupu prezentu możesz podejść również ze względu na kategorie zainteresowań solenizanta. Palaczom przydadzą się zapalniczki lub nowoczesne, srebrne papierośnice. Biegaczom przyjemność sprawią opaski uciskowe, zegarki sportowe czy nawet nowe obuwie do biegania. Kobietom wykupisz bez problemu vouchery SPA, np. na peeling odmładzający. Większość markowych sklepów udostępnia też karty upominkowe. Wystarczy je doładować konkretną kwotą, aby zapewnić solenizantowi naprawdę przyjemny prezent do wykorzystania w indywidualnym zakresie.

Ogólna zrzutka na lepszy jakościowo upominek

Jeżeli znasz lepiej osoby zaproszone na przyjęcie imieninowe, porozmawiaj z nimi na temat ogólnej zrzutki. Dzięki koncentracji gotówki można zafundować solenizantowi stosunkowo lepszy jakościowo upominek, np. z dziedziny nowych technologii. Uważaj jednak, aby nie przesadzić z kwotami prezentów. Imieniny to raczej nieformalna impreza, niezbyt wymagająca pod tym względem.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *