Dlaczego powinnaś tanio kupić nową torebkę?

Wiele z nas wstając rano staje przed olbrzymim dylematem, jakim jest pytanie: W co ja mam się ubrać. Nawet jeżeli udaje nam się odnaleźć kostium, odpowiedni na ten akurat dzień, to przecież musimy do niego dobrać buty, ale w naszej szafie niestety nie ma ani odpowiedniego koloru, ani modelu który by pasował do stroju jaki w końcu udało nam się wybrać. Dlatego zniechęcone wkładamy wczorajsze dżinsy i jakiś t-shirt i wychodzimy, czując, że wszyscy dookoła oceniają nasz nudny strój, w którym co prawda jest wygodnie, ale jakby tracimy pewność siebie. Potem przez cały dzień towarzyszy nam uczucie naszej nieudolności. Co oczywiście przekłada się na sprawy zawodowe i relacje z innymi ludźmi.

Tania torebka a otoczenie kobiety

Można wyjść z założenia, że w naszym stroju najważniejsza jest wygoda i nie obchodzi nas zdanie reszty ludzi, więc będziemy nosić sportowe ubranie. Ale chyba każda z nas kiedyś w końcu musi się przyznać przed sobą samą, że to w co się ubiera zmienia choćby jej pewność siebie, i zdanie o sobie samej. Nie macie czasem takiego wrażenia, że jeżeli założycie wysokie buty, nikt nie będzie w stanie się wam przeciwstawić? A w skórzanym płaszczu moc do pokonywania codziennych przeszkód jest o wiele większa? Więc czemu z tego nie skorzystamy.

Może niekiedy warto jest wybrać się na zakupy i choćby pooglądać tanie torebki, przymierzyć drogie buty i wydać trochę pieniędzy. Przecież nie robimy tego z próżności, jak twierdzi większość mężczyzn, ale raczej dlatego, że potrzebujemy trochę wsparcia psychicznego. Przecież to na naszej głowie spoczywa całe zło tego świata. Facet idzie do pracy na kilka godzin, robi swoje i wraca oczekując, że wszystko będzie dla niego przygotowane. A my musimy zmagać się z takimi sprawami jak uczucia innych, bo trzeba wysłuchać koleżanki, która się rozwodzi, czy przygotować dzieci do szkoły. Poza tym my chyba jakoś bardziej emocjonalnie podchodzimy do życia. W pracy chcemy być lepsze, może dlatego, że tak mało kto nas docenia. Właśnie dlatego od czasu do czasu musimy się same docenić i odpowiednio nagrodzić.

Related Posts

This Post Has One Comment

  1. Hej Rubina :) Mam do ciebie małe pytanie : zgodziłabyś się na wywiad na nasz blog? :D Jeśli tak, daj znać u mnie na blogu pod moim wpisem ;) POZDRO
    Viola <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *