Książka historyczna w nowej wersji technologicznej, czyli audiobook

Czy temat z zamierzchłych czasów jest ciągle atrakcyjny dla współczesnego czytelnika? Czy przedstawienie minionych epok może być dostosowane do współczesnych wymagań młodego pokolenia? Nie bez przyczyny zadajemy sobie te pytania, ponieważ wychodząc na przeciw tym wyzwaniom staramy się, aby dostępne pozycje historyczne zawarte w audiobookach w  virtualo.pl były spersonalizowane, i odpowiednio dobrane do zainteresowań. Dostosowujemy się do nowych nawyków czytelnika, a także zapewniamy ciekawe pozycje wydane jako audiobooki historyczne.

Tradycyjna książka czy audiobook historyczny?

Nad walorami książki czy zaletami audiobooka nie warto się zastanawiać, ponieważ część powie że książka jest lepsza, a druga część zapewni o wyższości audiobooków. Ważne natomiast jest jaką zawartość oferują czytelnikowi. Audiobook historyczny kusi Nas bogatą ofertą nie tylko podaną w postaci suchych faktów przedstawionych w opasłych tomach historycznych, ale oferuje ciekawe historie z przeszłych wieków napisanych przez Pawła Jasienicę w  audiobooku historycznym pod tytułem „Polska Anarchia„. To dla tych którzy pasjonują się polską historią oraz nieznanymi faktami które przedstawiają Nas w trochę innym świetle niż pisane powieści historyczne ku pokrzepieniu serc przez H.Sienkiewicza. Przez długą historię trwania państwa Polskiego przeprowadzi Nas V- tomowy audiobook historyczny ” Opowiadania z dziejów ojczystych” , a w świat pradawnych słowian wprowadzi Nas audiobook historyczny czytany przez Rocha Siemianowskiego pod tytułem „Mitologia Słowiańska”.

Powieść historyczna jako audiobook

W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy coraz mniej czasu mamy dla siebie, coraz trudniej wygospodarować czas na czytanie. Dlatego dla czytelników którzy z braku czasu muszą zrezygnować z czytania książki w Naszym  virtualo.pl oferujemy rozwiązania pod postacią audiobooków historycznych z ciekawymi propozycjami powieści historycznej. W czasie relaksu, biegania czy jazdy samochodem możemy oddawać się przyjemności słuchania takich pozycji jak ” Saga Rodu z Lipowej” czy kultowej już powieści Toma Clancy’ego „Polowanie na czerwony Październik” przybliżającej czasy Zimnej Wojny. Wszystkie pozycje dostępne pod postacią audiobooków historycznych zawierają nie tylko intrygujące wydarzenia historyczne opisane na kartach książki, ale także dużą dawkę wiedzy historycznej podaną w sposób ciekawy oraz dogodny dla współczesnego czytelnika. Audiobooki historyczne dostępne w ofercie księgarni Virtualo to także zbiór opowiadań z okresu PRL, oraz zahaczające o tak trudne tematy jak sekrety zamachów na ważnych ludzi czy walkach elitarnych jednostek SEAL.

Jak używać audiobooków?

Dostępne audiobooki historyczne są w formacie MP3 co daje możliwość słuchania ich na komputerze, telefonie czy na czytniku. Mają przejrzysty opis wydawcy, przedstawionego lektora a także długość odtwarzania. Używanie audiobooków staje się coraz powszechniejsze, a młodsi czytelnicy korzystają z nowinek technologicznych, oraz używają ich nie tylko do zabawy, ale także aby zapoznać się z ciekawą literaturą historyczna zamkniętą w audiobookach historycznych.

Related Posts