Czym się kierować podczas wyboru prezentu na wieczór panieński?

Wieczór panieński to okazja do spędzenia niesamowitych chwil w gronie przyjaciółek. Przed wyjściem za mąż warto się „do końca” wyszaleć. Wieczór panieński stwarza duże możliwości w kwestii dawania drobnych, najczęściej zabawnych gadżetów. Niestety wiele dziewczyn nie wie, jak podejść do takich zakupów. W artykule otrzymasz listę najciekawszych prezentów przeznaczonych na wieczór panieński.

Kategoria: prezenty zabawne

Zabawne upominki okolicznościowe dominują na wieczorach panieńskich. Śmieszne teksty przysięgi małżeńskiej, bielizna erotyczna z pejczem, skrzydła anioła lub rogi diabła, koszulki ze sprośnymi napisami, kostki lub gry planszowe związane z tematyką erotyczną to tylko niektóre przykłady gadżetów. Dobre wrażenie robi również nowoczesna bielizna jadalna, zdobione wibratory czy kajdanki. Jednym słowem wszystko, co potrafi rozbawić i zapewnić lepszą, wspólną zabawę.

Kategoria: usługi okolicznościowe

To nieco droższa kategoria upominków. Zamiast standardowych, materialnych upominków warto zastanowić się nad wynajęciem zawodowego striptizera lub fotografa zdolnego zaproponować unikalną sesję zdjęciową panny młodej oraz przyjaciółek. Niektóre kobiety wybierają także jazdę sportowymi samochodami po wyścigowych torach, wykupują pakiety SPA w wysokiej klasy hotelach, inwestują w limuzyny z pełnym, imprezowym wyposażeniem. Usługi okolicznościowe to bardzo wydajny sposób spędzania wieczoru panieńskiego.

Kategoria: inne

Czasami bywa tak, że przyszła panna młoda spodziewa się już dziecka lub posiada z mężem kredyt hipoteczny. Przyjaciółki mogą zatem zrzucić się na remont, na wyposażenie pokoju dziecięcego, a nawet na spłaty rat kredytu hipotecznego, przynajmniej przez kilka pierwszych miesięcy. Dobre wrażenie robią również prezenty wykonane samodzielnie, rękodzieło artystyczne, biżuteria.

Jak warto podchodzić do zakupu prezentu?

Masz dwie możliwości. Albo każda uczestniczka wieczoru panieńskiego kupuje upominek samodzielnie, albo wszystkie osoby zrzucają się na coś większego. Drugie podejście wydaje się znacznie lepsze dla przyszłej panny młodej. Prezent na wieczór panieński ma cechować przede wszystkim szczera intencja, niekoniecznie wysoka cena.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *